skip to Main Content

Upozornění na rizika spojené s obchodováním kryptoměn, akcií, CFD kontraktů: Finanční produkty nabízené společnostmi uvedenými na webu MegaMoney.cz jsou spojené s vysokou mírou rizika. Budete-li s nimi obchodovat, můžou vám způsobit ztrátu všech vašich finančních prostředků.

Rozdílové smlouvy (využívané také k obchodování na forexu) jsou komplexní finanční nástroje, a pokud je využíváte společně s finanční pákou, jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. Při obchodování s rozdílovými smlouvami dochází až u 90 % účtů drobných investorů ke vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte způsobu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit přijmout vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Všechny informace uveřejněné na webu MegaMoney.cz jsou určeny výhradně ke studijním a informativním účelům. V žádném případě se nejedná o konkrétní investiční či obchodní doporučení.  Zároveň je třeba zdůraznit, že při tvorbě článků na tomto webu nebylo postupováno dle požadavků zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu upravujících pravidla pro analýzu investičních příležitostí nebo investičních doporučení.

Provozovatel serveru MegaMoney.cz ani jednotliví autoři článků nejsou registrovanými brokery či investičními poradci nebo makléři. Pokud se i přesto rozhodnete investovat své peníze, investujte pouze peníze, které si můžete dovolit ztratit.

Back To Top