skip to Main Content
COOL CREDIT půjčka

Došlo u vás k neočekávanému výpadku příjmů, máte nečekané výdaje nebo zkrátka potřebujete uspokojit jinou naléhavou finanční potřebu? Nemůžete si půjčit v bance, protože nemáte dostatečnou bonitu? Rychlé řešení pro vaši situaci nabízí flexibilní krátkodobá nebankovní půjčka COOL CREDIT. Půjčte si až 20 000 Kč se splatností do 30 dní.

Základní informace o půjčce

Druh půjčky: Krátkodobá, nebankovní
Výše půjčky: 1 000 – 20 000 Kč
První půjčka: do 10 000 Kč
Splatnost: od 5 do 30 dnů (úvěr se splácí prostřednictvím jednorázové splátky ve stanoveném termínu)
Možnost prodloužení splatnosti: až o 30 dní (za poplatek)
Poplatek za vyřízení půjčky: dle nastavené délky splácení
Úrok od: 0 % p.a.
RPSN od: 2 969 %
Délka vyřízení: ihned
Způsob vyplacení na účet
Registrační poplatek ANO – 1 Kč
Kontrola registrů: ANO
Půjčka bez doložení příjmů ANO
Půjčka bez ručitele ANO

Rychlá nebankovní COOL CREDIT půjčka

COOL CREDIT nabízí úvěr, který si klienti mohou sjednat doslova za pár minut. Online žádost o půjčku je velmi jednoduchá a nevyžaduje příliš mnoho administrativy. Patříte mezi klienty České spořitelny, Komerční banky, ČSOB, Raiffeisenbank, Monety, Fio banky, mBank, Creditas, Equa bank nebo Air Bank? Obdržíte peníze na účet okamžitě. Ostatní žadatelé o půjčku si budou muset sice počkat do druhého pracovního dne, vzhledem k poměrně nízkým požadavkům na bonitu však může COOL CREDIT půjčka pomoci téměř každému.

Pro koho je půjčka určená

 • Dlužníci, kteří neuspěli se svou žádostí o půjčku v bance
 • Lidé, kteří hledají možnost okamžitého financování
 • Lidé s nižšími nebo nepravidelnými příjmy
 • Podnikatelé a OSVČ
 • Zájemci, kteří nechtějí a nemůžou prokázat své příjmy (v průběhu žádosti klient pouze uvádí výši svých příjmů, není nutné je dokládat)

Co potřebujete pro získání půjčky

 • Doklad totožnosti
 • Trvalé bydliště na území České republiky
 • Email a telefon s připojením na internet
 • Plnoletost
 • Český bankovní účet

COOL CREDIT půjčka v kostce: Co byste o ní měli vědět?

COOL CREDIT patří do kategorie rychlých nebankovních úvěrů. Co to znamená? Žádost o půjčku lze podat prostřednictvím online formuláře a klienti většiny bank mohou čerpat finanční prostředky ještě tentýž den po podání žádosti o úvěr. V rámci žádosti se vyhnete složité administrativě a na klienty nejsou kladeny ani přehnané nároky na bonitu. COOL CREDIT půjčka tak nabízí ideální řešení pro žadatele, kterým se nedostává financí před výplatou nebo trpí krátkodobým výpadkem příjmů.

Budete-li žádat o první půjčku u tohoto věřitele, nabízí úvěrový rámec do 10 000 Kč. Od druhé půjčky je však už navýšen na dvojnásobek. Půjčka není zatížena žádným úrokem, platí se však poplatek za sjednání půjčky, který se odvíjí od délky splácení – s delší dobou splácení roste poplatek. RPSN COOL CREDIT půjčky je samozřejmě mnohem vyšší než u bankovních půjček, v rámci nebankovních poskytovatelů, kteří nekladou na žadatele o půjčku příliš vysoké nároky, se však nejedná o nic nestandardního.

Dobu splácení, která není u této nebankovní půjčky nikterak dlouhá, lze flexibilně nastavit na 5–30 dnů. Vyskytnou-li se pak na vaší straně problémy se splácením, věřitele neprodleně kontaktujte, přičemž máte možnost si délku splácení půjčky prodloužit za poplatek o 7, 15 nebo 30 dní.

Postup pro získání půjčky

Jak už to v dnešní době bývá zvykem, celá žádost o půjčku je velmi rychlá, protože ji lze vyřídit přes internet. Postup pro získání půjčky je velmi jednoduchý a zvládne ho opravdu každý:

 • Nejprve je nutné oslovit COOL CREDIT prostřednictvím online formuláře na internetových stránkách společnosti.
 • Pro tuto žádost budete potřebovat doklad totožnosti, email, telefon a číslo bankovního účtu, dopředu si je tedy připravte.
 • Okamžitě dojde k vyhodnocení vaší žádosti. Nemusíte mít strach, jelikož se jedná o půjčku bez doložení příjmů, vyhodnocení je opravdu rychlé.
 • Po schválení žádosti obdržíte peníze na bankovní účet. U většiny bank (uvedených v úvodu) jsou peníze odeslány na účet okamžitě v pracovní době COOL CREDIT – ve všední dny 7-19 hod. a o víkendech 10-16 hod. U ostatních bank si musíte počkat na připsání peněz do dalšího pracovního dne.

COOL CREDIT tedy většině žadatelů vyplatí peníze na účet ještě tentýž den, proto je velmi oblíbená jako řešení nečekaných výdajů. Navíc je úvěr velmi dostupný a žádat o něj mohou i osoby bez příjmů ze zaměstnání – OSVČ, maminky na mateřské dovolené, důchodci, studenti atd.

Vaše dotazy

 1. Půjčí mi COOL CREDIT bez kontroly registrů dlužníků?

COOL CREDIT do registrů dlužníků nahlíží, jak společnosti ukládá zákon. O tom, zda vám bude půjčka poskytnuta rozhoduje závažnost vašich prohřešků v úvěrových registrech.

 1. Mohu si u COOL CREDIT půjčit i když mám pouze „neoficiální“ příjmy?

V rámci žádosti o úvěr není třeba dokládat příjmy – můžete si tedy peníze půjčit. Měli byste mít však na paměti, že půjčku je třeba splatit.

 1. Jedná se o účelovou nebo neúčelovou půjčku?

Půjčka od COOL CREDIT je neúčelová, to znamená, že čerpané peníze můžete využít, jak uznáte za vhodné.

 1. Můžu si u COOL CREDIT sjednat i hotovostní půjčku?

Bohužel nikoliv. COOL CREDIT vyplácí peníze žadatelům o půjčku na účet, který je uveden v žádosti. Kromě toho musí být tento účet také na jméno žadatele o úvěr.

 1. Co mi hrozí, když se dostanu do problémů se splácením?

Klienti COOL CREDIT se obvykle do problémů se splácením nedostávají – půjčují si poměrně malé částky. Pokud však tato situace nastane, máte možnost prodloužení splácení půjčky až o 30 dní – tedy na dvojnásobek původní splatnosti.

 1. Je vyžadována proti půjčce zástava nebo ručitel?

Tato půjčka je bez ručení, nebudete tak muset hledat ručitele a v případě nesplácení půjčky vám ani nehrozí zabavení vašeho majetku.

Naše hodnocení

COOL CREDIT je licencovaný nebankovní věřitel s poměrně dlouhou historií na našem trhu. Žádost o půjčku a vyplacení peněz je velmi rychlé, takže ji lze použít jako půjčku do výplaty nebo jako jinou nouzovou půjčku. COOL CREDIT nepatří k nejvýhodnějším nebankovním půjčkám, hledáte-li však rychlé řešení bezvýchodné situace, může vám pomoci. COOL CREDIT půjčku také využijí zájemci o půjčku bez ručitele nebo bez dokládání příjmů, hledáte-li půjčku bez registru, je vaše žádost řešena individuálně.

Výhody

 • Můžete si půjčit až 20 000 Kč
 • Možnost flexibilního nastavení délky splatnosti na 5-30 dnů
 • Lze si půjčit bez doložení příjmů a bez ručitele
 • Velmi rychlá žádost o půjčku a výplata peněz na účet
 • Splácení půjčky si můžete prodloužit za poplatek

Nevýhody

 • Poplatek za sjednání odvíjející se od délky splatnosti
 • Nižší úvěrový limit pro prvožadatele

Máte-li zájem o velmi rychlou půjčku s nižším úvěrovým limitem, pak je právě COOL CREDIT půjčka pro vás to pravé. Peníze můžete využít, jak uznáte za vhodné, a navíc vás nikdo nebude kontrolovat, jak je využijete.

Nejzajímavější alternativy ke COOL CREDIT půjčce:

Dočetli jste až sem a stále si nejste jistí, zda je COOL CREDIT půjčka to nejlepší řešení vaší současné finanční situace? Nic se neděje. Nyní už máte k dispozici všechny dostupné informace, abyste mohli učinit informované rozhodnutí. Kromě toho se však také můžete blíže podívat na některou z alternativ ke COOL CREDIT půjčce:

 • Via SMS Půjčka: Flexibilní nebankovní půjčka nabízející úvěry v rozmezí 1 000 až 60 000 Kč. Podobně jako COOL CREDIT nabízí splatnost do 30 dnů, noví žadatelé si však mohou sjednat první půjčku zdarma až do výše 8 000 Kč. Via SMS půjčka nabízí rovněž nižší RPSN činící 1 336,2 %.
 • Zaplo půjčka: S nebankovní půjčkou od Zaplo si klienti mohou půjčit 10 000 až 60 000 Kč. Žádost o úvěr je možné podat online, zhodnocení žádosti proběhne obratem a vy můžete čerpat peníze na účet doslova za pár minut. Zaplo půjčka nabízí nižší RPSN od 55,04 do 99,62 %, nicméně půjčku je možné splácet až 36 měsíců. To znamená, že ve finále můžete na úrocích přeplatit více než u dvou výše zmíněných půjček.
 • Creditstar půjčka: Další z řady rychlých nebankovních půjček, se splatností od 5 dnů do 3 měsíců, která nabízí úvěrový rámec 1 000 – 19 000 Kč. Proti půjčce není třeba ručit, je neúčelová a splatnost úvěru si lze prodloužit o 5–30 dní.
 • Everyday Plus půjčka: Znáte bankovní kontokorent? Pak vám bude jasné, jak funguje Everyday Plus půjčka. Jedná se o nebankovní alternativu k bankovnímu kontokorentu. To znamená, že si sjednáte nezávazný úvěrový limit, který můžete v případě nouze využít, ale také nemusíte. Úvěrový limit činí 50 000 Kč, přičemž měsíční úrok v případě, že půjčky využijete činí 20 %. Jedná se tak o jednu z nejvýhodnějších nebankovních půjček. Everyday Plus půjčka může sloužit také jako finanční rezerva.

Jaké jsou vaše zkušenosti s COOL CREDIT půjčkou?

Máte už osobní zkušenost s COOL CREDIT půjčkou a rádi byste nám je sdělili? Váš názor by mohl pomoci s rozhodováním dalším lidem. Ať jste byli s COOL CREDIT půjčkou spokojeni nebo ne, budeme rádi, pokud nám dáte vědět do komentářů.

4.9/5 - (10 hlasů)
Back To Top